Movies
Ratings
473
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0