Movies
Ratings
90
Now You See MeRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0