Movies
Ratings
284
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 5.0
FallRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0