Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5