Movies
Ratings
570
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Ricki and the FlashRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Testament of YouthRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0