Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0