Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0