Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0