Movies
Ratings
334
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5