Series
Ratings
93
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0