Movies
Ratings
407
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
DevilRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Unfriended: Dark WebRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5