Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The UnrighteousRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 0.5
GravityRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
RinguRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5