Movies
Ratings
294
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Air DollRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5