Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0