Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.5
Born to DanceRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0