Titles you rated
MotherRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5