Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0