Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0