Series
Ratings
13
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5