Movies
Ratings
345
Weathering With YouRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DaylightRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Ninja ScrollRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0