Movies
Ratings
32
The HostRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0