Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 3.5