Movies
Ratings
303
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0