Titles you rated
PredestinationRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
9Rated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.5- Running WildRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.5
No Mercy for the RudeRated ★ 3.0
A Cruel AttendanceRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 5.0