Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0