Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0