Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5