Movies
Ratings
154
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0