Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 2.0