Series
Ratings
20
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0