Movies
Ratings
58
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0