Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5