Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5