Movies
Ratings
604
The Satellite Girl And Milk CowRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.5
Evil Dead IIRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 0.5
The Green HornetRated ★ 1.5
Eight Legged FreaksRated ★ 4.5
Dark WaterRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Where the Wild Things AreRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 2.5
Wild Wild WestRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 1.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 1.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0