Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 0.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0