Movies
Ratings
116
King KongRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0