Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5