Series
Ratings
118
Made In AbyssRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Mieruko-chanRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- Kamen Rider BuildRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0