Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0