Titles you rated
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 4.5
Training DayRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0
Bewitching AttractionRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 4.5
Child's Play 2Rated ★ 2.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0