Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5