Series
Ratings
283
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5