Series
Ratings
303
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0