Titles you rated
The Gray ManRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5