Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5