Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.5