Series
Ratings
333
LIFERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- 레카Rated ★ 2.0
- 14years old, YeongsimRated ★ 2.0
- School RumbleRated ★ 4.5