Titles you rated
The LosersRated ★ 3.5
Spy Kids: All the Time in the WorldRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.5
AntzRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
SabotageRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 2.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
HaywireRated ★ 3.0
StormbreakerRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
13Rated ★ 1.5