Titles you rated
LincolnRated ★ 4.0
Ringu 2Rated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 0.5
Mokpo the HarborRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 0.5
House of Flying DaggersRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
In the Valley of ElahRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
HeroRated ★ 2.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
S1m0neRated ★ 3.5- Tales of the UnusualRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5