Movies
Ratings
181
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0